STORT UTVAL: Oddvin og Inger Kragset driv Joker Åram. Ei krambu av gamlesorten, der du finn det meste, også kle. Avdelinga Occo Paris er eigd av Terje, bror til Oddvin, og trekkjer mykje folk til butikken. – Vi må ha noko som dreg folk hit. Om sommaren er det fleire som kjem innom butikken for å sjå på kle etter at dei har vore på Hakallegarden, seier Inger.
STORT UTVAL: Oddvin og Inger Kragset driv Joker Åram. Ei krambu av gamlesorten, der du finn det meste, også kle. Avdelinga Occo Paris er eigd av Terje, bror til Oddvin, og trekkjer mykje folk til butikken. – Vi må ha noko som dreg folk hit. Om sommaren er det fleire som kjem innom butikken for å sjå på kle etter at dei har vore på Hakallegarden, seier Inger. FOTO: Tanja Anett Thunem

Serie - eitt år med korona:

Butikklivet i koronatider

Kommentarer

Her er du velkomen til å debattere saka videre. Men tenk gjennom korleis du vil fram stå og kva uttrykk du brukar. Ein liten huskeregel: Ikkje skriv noko som du ikkje kunne ha ropt ut på torget med mange tilhøyrarar. Du må bruke fullt namn - falske profilar vert utestengt. Hald deg til saka, vis respekt og stor rausheit overfor andre. Trakassering, truslar og hatske meldingar slettast. Hald deg innanfor lova.
Abonnér
Varsle om
guest

0 Kommentarer
Eldste
Nyeste Mest stemmer
Inline Feedbacks
Vis alle kommentarer